Şenay Tek

Yeryüzünde köklü bir değişim yaşanacak

Yeryüzünde köklü bir değişim yaşanacak ve bunun içinde Allah’u Teala kainattaki titreşimin dozunu yükseltti.

Tüm dünya ve tüm bedenler küresel çete ve onların metafizik bağlantıları tarafından işgal altında. Hepimiz şu anda musallat altındayız. Bu yüzden hem yeryüzüne hem insanlara hem de canlı olan her şeye frekanslarla saldırıyorlar.

Son yıllarda artan cin-ayet halleri cin-net halleri, akıl kayıpları, psikolojik rahatsızlıkların artması, bedeni arızalarımızın ve rahatsızlıklarımızın artması, insan saldırıları hayvan saldırıları hep bu yüzden.

Ama artık onlar için sonun başlangıcı. Dünyamızı terk etme zamanları geldi. Bu yüzden gider ayak, son kez sınırları zorluyorlar. Her şeyi yok etmeye çalışıyorlar. Dünyayı kıyamete zorluyorlar.

Yüksek titreşim onları rahatsız etmeye başladı. Bu yüzden saldırıyorlar ve saldırtıyorlar. Her şeyi yakıp yıkıp kül ediyorlar. Dünyayı negatif frekansta tutmak için ormanları yakıyorlar. Hayvanları yakıyorlar veya öldürtüyorlar.

Yeryüzüne daha fazla negatif varlık inmesini sağlamak için ritüeller yapıyorlar. Ülkeler arasında savaşlar çıkartarak büyük ölümlerin yaşanmasını sağlamaya çalışıyorlar. Hastalıkları yayıyorlar.

Yani anlayacağınız gider ayak insanoğluna ne kadar fazla zarar verebilirsek veya imanlarını çalabilirsek veyahut da Allah’a isyan ettirebilirsek kârdır mantığında hareket ediyorlar. Ancak asla başaramayacaklar.

Dünyamız bir kırılma noktası yaşıyor.

Yaşadığımız doğanın ve insanların her zamankinden daha çok iyiliğe ve sevgiye ihtiyacı var. Tam da bu noktada attığımız her adıma konuştuğumuz her cümleye düşündüğümüz her düşünceye hayal ettiğimiz her şeye daha çok dikkat etmek zorundayız.

Bu süreçte zerre kadar negatif enerji üretme lüksümüz yoktur. Herkes ona göre hareket etmek zorundadır. Şu gerçeği herkes anlasın artık. Binlerce yıldır gizli bir şekilde süren çatışma hâli alenileşiyor. İlerleyen günlerde aylarda ve yıllarda bu durum daha da netleşecek.

Artık, Allah’ı sevenlerle şeytana tapanlar arasında açık ve keskin bir savaş var. İyilik ve kötülüğün savaşı zaten vardı. Bu savaş iyice şiddetlenecek. Saflar belli oluyor.

Herkes içindeki enerji rezonansına göre, yani ağır bastığı yönüne göre safını belli edecek. Artık insanlar iyi ve kötü olarak ayrışacaklar. Negatifler kendilerini açığa çıkarmaya başladılar bile.

Tüm negatif oluşumlar veya başka deyişle tüm negatif tinetli ruhlar ve faaliyetler ya dünyayı terk edecekler, ya dönüşeceklerdir. Dönüşemeyenler için alt boyutlar zorlu ve çetin hayatlar sunacaktır.

Zira düşük titreşimli zerreler evren silindirinin dibine çökerler. Alt boyutlarda kalırlar. Tıpkı çamurun ve çökeğin suyun dibine çöktüğü gibi düşük frekanslı insanlar da dibe çöktüler, çökecekler. Yeryüzünde cehennemi yaşamaya başladılar, başlayacaklar.

***

eml - Yeryüzünde köklü bir değişim yaşanacak

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

Sivrihisar Web Medya

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Yeryüzünde köklü bir değişim yaşanacak

Gönül Dağı Dizi Film

dizi