DERNEK

Yeni Dernek Binası Temeli Atılıyor

Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği inşaat temel kazma işlemi devam ediyor. Kısa sürede temel atacağız, yardımlarınızı bekliyoruz.

sivrihisar dernek binasi - Yeni Dernek Binası Temeli Atılıyor

Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneğimizin Eskişehir merkezinde yıllardır sıkıntısı olan yer alımı konusunda sözleşme yapılmıştır. Hemşehrilerimize hitap edebilecek, sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi yürüteceğimiz bir yere sahip olmak için siz değerli hemşehrilerimizin katkılarını bekliyoruz. Teşekkür ederiz.

BAŞLAMAK BİTİRMENİN YARISIDIR

Değerli Hemşehrilerimiz; Eskişehir’de bulunan Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma derneği olarak dernek binamızın sözleşmesini imzaladık. Hepimize Hayırlı olsun. Bu dernek binasında neler olacak siz hemşehrilerimizi bilgilendirme zorunluluğunu hissettik. İçerisinde yediden yetmişe herkese hitap edecek; çocuklarınızın yabancı dil, satranç, müzik aleti,masa tenisi gibi kursları görebileceği, Çocuklarınızın sizlerin, eşlerinizin, katılacağı sosyal etkinlikler yapabileceği, içerisinde mutfak yapılarak özel günlerinizde imkanlar dahilinde yemek verebileceğiniz, gençlerin internete girerek bilgiler edinebileceği, Sivrihisar kütüphanesinin olacağı, Sivrihisar’a özgü kültürel zenginliklerin, tarihi eserlerimizin maketlerinin ve yerinde görülebilmesi için tanıtımının yapılacağı kültür evinin olacağını. Bu tesiste bayanlara ve engelliler için dahi tuvaletlerin olacağı, Kadınların kendilerine özel günler yapabileceği, Eskişehir’de beklide ilk ve örnek olabilecek bir yerimiz olacaktır. Böyle bir yere sahip olmak için herkesin az-çok bir tuğla koyması gerekmektedir. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Dedeleri ve Nineleri bu ülkeye uçak, gemi ve kanını vermiş Sivrihisarlılar olarak destek vermenizi dernek yönetimi ile irtibata geçmenizi. Aşağıda vereceğimiz İBAN No’suna yardım etmenizi bekliyoruz.

Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği: 0 222  220 86 56

Vakıfbank Yunusemre Şb. iban no: TR950001500158007299546119

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Yeni Dernek Binası Temeli Atılıyor