Blogspot

Yeni Bir Dönem Başlıyor

Dünyada Yeni Bir Dönem Başlıyor!

5000 füze gelecek, yüzlerce DRON kaldıracaksın, hamasın içindeki MOSSAD ajanlarından dahi bunu gizleyeceksin, ablukaya alınmış Filistin’den haberin olmayacak. Sonrada çıkıp dünyaya beni vurdular deyip olayı meşrulaştırıp Filistin’e gireceksin.

Amerika Birleşik Devletleri bölgeye yerleşecek, hem bizi hem bölgeyi tehdit edecek, oyun büyük. Bu yüzden yalanlarda çok büyük. Danışıklı döğüşler silsilesi yani. Ama akıbet hiç kimsenin umduğu gibi olmayacak. Seferi onlar başlattılar. Mazlumların AHI arşı kapladı.

Esas hedef Filistin değil. Onların savaşın içine çekmeye çalışacağı ülke Türkiye’dir. İran, Yahudi asıllı Ermeniler olan PAKRADUNİLER yani üç dinli gizli Yahudiler tarafından yönetilen bir ülkedir. İsrail, İran ile danışıklı döğüş yapar ama asla gerçekten savaşmaz.

Evet İran ikili oynuyor. Ortadoğu’daki ateşi harlayan İran’dır. Türkiye’yi apar topar işin içine çekmek isteyen İran’dır. Bizim düşmanımızda ülkeler değildir, Ülkelerin yönetimlerine sanatına siyasetine ticaretine sızmış Yahudi Siyonistlerdir.

Yeni Bir Donem Basliyor - Yeni Bir Dönem Başlıyor

Zengine bir kıvılcım, güzele bir sivilce yeter.

Yıllardır bütün dünyanın gözü önünde hatta bütün Müslümanların duyarsızlığı ve kalplerinin korkaklığa ve çaresizliğe hapsolmasından cesaret alan İsrail, Filistin halkına yıllarca zulüm yapmaktadır. Bu son olaylar yenilmez denilen ve dünyanın en büyük gücü sanılan İsrail’in yıkılmasına bir kıvılcım olabilir.

Siyonizm başka bir mecrada ümmeti bir araya getirecek. Perdenin önündeki maddi senaryoların manevi ruhu olan gerçek senaryo külli iradenin yeryüzünde şer ile başlaması, sonradan hayra inkılap etmesine vesilelik taşır.

Amerika’nın zalimlikleri günümüzde de devam ettiği için O’nun zalimliğinden kimse kuşku duymuyor ama medeniyet ve hümanizm üzerinden söylem geliştiren Avrupa’nın maskesi, İsrail’in katliamları karşısında aldığı insanlık dışı tavır üzerine düşüverdi.

Dünyanın gözü önünde yapılan soykırıma karşı sessiz kalmakla yetinmeyip destek veren Batı için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. İsrail’in yaptığı soykırım harekatı, İsrail’in sonunun başlangıcı olacaktır. Şu an harekatlar dursa bile geri dönüşü olmayan yola girilmiştir.

Yeni bir dönem başlıyor.

Halkı Müslüman olan ülke yönetimlerinin bu olaylar karşısında sessiz kalması, halkların yönetimlere karşı tavırlarını da değiştirecektir. Bu olaydan sonra dünya eski dünya olmayacaktır. Yeni bir zaman dilimine giriyoruz.

Ümidimiz ve inancımız odur ki, Müslümanlar için bedeli ağır olacak ve çok canları yanacak ama olaylar Müslümanların lehine gelişecektir. Rabbim mazlum halkları muhafaza buyursun. Müslümanları davalarında muzaffer, zalimleri kahrı perişan etsin. Amin.

***

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

logo

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Yeni Bir Dönem Başlıyor

Gönül Dağı Dizi Film

dizi