Yasal Uyarı

Yasal Uyarı
dernek sayfa - Yasal Uyarı

https://sivrihisar.com.tr/ nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları “Sivrihisar Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği” ne aittir.

https://www.sivrihisar.com.tr/ web sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa korunmaktadır.

Bunlar https://sivrihisar.com.tr/ nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

https://sivrihisar.com.tr/ de herhangi bir içerik hakkında hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. İçeriklerde herhangi bir kaynak belirtilmediyse ilgili içerik yazarın tamamen şahsi fikridir.

Gerçeğinin araştırılması için resmi kaynağından öğrenilmesi tavsiye edilmektedir. Aksi taktirde meydana gelecek sonuçlardan https://sivrihisar.com.tr/ sorumlu tutulamaz.

Telif hakları, kişilik hakları gibi tüm şikayetlerinizi bize iletmeniz durumunda en geç 7 iş günü içerisinde, gerekli işlem yapılacaktır. Telif hakkına sahip olduğunuzu belirttiğiniz herhangi bir materyali bize bildirmeniz durumunda ilgili yazı en kısa sürede sitemizden kaldırılacaktır.

***

2 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

Sivrihisar Web Medya

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Yasal Uyarı

Gönül Dağı Dizi Film

dizi