Blogspot

Yahudi Ürünlerine Boykot

Yahudi Ürünlerine Boykot –

Hammadde piyasası Yahudilerin ellerindedir. Yerli bir şeyde üretecek olsanız, onların kapısına gitmek zorundasınız. Son günlerde Filistin savaşı ile birlikte, Yahudi ürünlerine karşı boykot çağrıları oluyor, bir takım listeler atılıyor. “İsrail’i protesto edin, yerli mallarını tercih edin” deniliyor. Listelerdeki ürünlerin hepsinin sahibi ya açıktan ya da gizli Yahudi.

Yahudi’nin en büyük özelliği birilerinin arkasına saklanarak, piyasaya ürün sürmektir. Mesela Türkiye’de bir şirket mi açacak. Mutlaka kendisine Türk bir ortak bulur. Bir ürün mü üretecek. Şirketin başına mutlaka adı Türk olan birini yerleştirir. Marketler zincirini oluşturacak. Mutlaka o zinciri açacağı ülkede, marketlerin başına yerli birini oturtturur. Kendisi hep arkada durur.

Önde duran kişiler Bana her zaman gargat ağacını hatırlatırlar. Bu kişiler, tıpkı gargat ağacı gibi, arkalarında Yahudileri gizlerler. Peki ne yapacağız. Hep bunlara mahkum olarak mı yaşayacağız? Ne yapacağınızı bulmak için, bu noktaya nasıl geldiğimizi düşünelim.

Peygamber Efendimiz bir hadis-i şerifinde; “rızkın onda dokuzu ticarettedir” buyurmuştur.

Buna rağmen biz Müslümanlar, efendimizi hiç dinlemedik, okuyacak çocuğu da okumaya yüzü olmayan çocuğu da okul sıralarına mahkum ettik. Okumaya meyli olmayan çocuk, liseyi bitirip 18 yaşına geldiğinde koca kazma olduğunda artık meslek edinecek bir hali kalmıyor. Vasıfsız eleman olarak her tarafta görev almaya başlıyor.

Daha doğrusu, fabrika kurmuyor, dükkan açmıyor, ticaretle uğraşmıyor, kurulan fabrikalarda açılan dükkanlarda vasıfsız eleman olarak, gerek dolaylı yoldan gerekse açıkça Yahudi’ye hizmet edip duruyor. Yani elin Yahudi’si efendimizi dinliyor yol alıyor. Biz Müslümanlar, “benim çocuğumun komşunun çocuğundan ne eksiği var deyip, çocuklarımızın becerilerine bakmadan okul sıralarına tıkıyoruz.

Sonrada Yahudi’den şikayet ediyoruz. Yahudi’nin suçu yok, suç bizim. Çünkü şimdi gidin herhangi bir dükkana girin, Yahudi’nin üretmediği bir ürün bulamazsınız. Satan kimdir. Sen ben o…

Yahudilerin bir özellikleri vardır, her ürünün hem pahalısını üretirler hem ucuzunu üretirler, hem yerli firma olarak üretirler hem de yabancı firma olarak açıkça üretirler. Nihayetinde tüm büyük şirketlerin arkasında Yahudi vardır.

Anlayacağınız şu anda Türkiye’deki en yerli mal pazar tezgahlarındaki sebze meyvedir. Onların da ya tohumu ya da gübresi yine Yahudi’den geliyor. De hadi Yahudi mallarını boykota. Hadi yerlisini bulabiliyorsanız alında görelim…

***

Yahudi Urunlerine Boykot - Yahudi Ürünlerine Boykot

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

logo

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Yahudi Ürünlerine Boykot

Gönül Dağı Dizi Film

dizi