Sivrihisar Haberleri

Vakfımız ESO’yu Ziyaret Etti

Vakfımız ESO’yu Ziyaret Etti.

vakif eso ziyareti - Vakfımız ESO'yu Ziyaret Etti

Sivrihisar Eğitim Vakfı Yönetiminden Eskişehir Sanayi Odası’na ziyaret.

Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Bekir Kalır ve yönetimi, Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş’ı ziyaret etti. Ziyarette ESO Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Benli de yer aldı.

ESO’da gerçekleşen görüşmede, Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı (SEV) Başkanı Bekir Kalır, Vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kalır burada yaptığı değerlendirmede, vakıf olarak eğitime verdikleri değerin önemini vurguladı. Kentin tüm kurumları ile iş birliği geliştirerek eğitime destek olunması gerektiğini belirtti.

vakif eso ziyareti  - Vakfımız ESO'yu Ziyaret Etti

Göreve geldikleri günden itibaren çeşitli faaliyetler düzenleyerek tüm kurum ve kuruluşlar ile bir araya geldiklerini ifade eden ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Şehrin ekonomik ve kültürel gelişimi iş birliği ve beraberlikten geçiyor.

Biz de Eskişehir Sanayi Odası olarak; çeşitli etkinlik ve fuar organizasyonlarıyla tüm kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bu sayede güzel iş birlikleri oluşturduk. Bu noktada Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı ile kentimiz çocuklarının eğitim ve istihdamı için her türlü destek ve dayanışmaya hazırız.” dedi.

Görüşmede, ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Bekir Kalır ile birlikte Vakıf Murahhas Üyesi Mustafa Kara, Yönetim Kurulu Üyeleri Yasin Atışkan, Pınar Özkaptan, Vakıf Üyeleri Besime Kuran, İbrahim Eren Akgözlü ve Fatih Uğural yer aldı.

Celalettin Kesikbaş: “Eskişehir Sanayi Odası olarak; Sivrihisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı’na yapmış oldukları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz.” dedi.

***

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Vakfımız ESO'yu Ziyaret Etti