Ülke Haberleri

Pençe Kilit bölgesinde 9 askerimiz şehit oldu

Pençe Kilit bölgesinde 9 askerimiz şehit oldu. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabrı cemil diliyoruz. Ülkemizin başı sağ olsun.

pence kilit harekati 9 asker sehit - Pençe Kilit bölgesinde 9 askerimiz şehit oldu

Evlat acısı, bu defa yıkık dökük bir gecekondu semtine değil, deprem bölgesinde bir çadır kente düştü. Türk bayrağını artık yıkık dökük bir gecekondu duvarı değil, çadır kentin elektrik direkleri dalgalandırıyor. Boğazın sahte kabadayıları değil, Anadolu’nun fakir ama has evlatları sayesinde dalgalanıyor.

“Devlet vatanı beklesin diye bunlara para veriyor bekleyecekler tabi” diyenlere, Mecliste beslenen terörist destekçilerinin dörtte biri kadar maaş alıyorlar bu yiğitler ama onlar vatanı beklerken, kaşları kirpikleri donuyor. Diğerleri ise Cudi’den katodan Mercedeslerle dönüyor. Bize hakkınızı helal edin kuzucuklar! Sizi, onları arkaladığımız kadar arkalayamadık. Onları rahat ettirdiğimiz gibi rahat ettiremedik.

Türk Devleti, bekası için ülkeyi bölmek isteyen A.B.D güdümlü teröristlerle savaşırken, vatan evlatları bu uğurda şehit olurken, milletin refahından çalınan paralar terörle mücadele için heba olurken, aslında Devleti korumakla görevli bir mahkeme olan Anayasa Mahkemesi, ülkeyi kaosa sürüklemek için bir ABD operasyonu olan gezi olayları sanığı Can Atalay’ı serbest bıraktırma derdindedir.

Cumhuriyeti kurmakla övünen parti ise, ABD’nin hizmetinde olan ve Türkiye’yi bölmekle görevlendirilen PKK terör örgütünün Meclis ayağı olan HDP/DEM parti ile, ülke güvenliğinden tavizler vererek işbirliği yapma derdindedir.

Hiç kimsenin, teröre destek demek olan, terörle işbirliği anlamına gelen ortaklıkları ve savunmaları yapan partilerin, grupların peşine düşerse, ne münasebet ben teröre destek olmuyorum demeye hakkı yoktur.

Kim ki terör yapıları ile dirsek temasına geçen ve işbirliği yapan parti ve grupları desteklerse Şehitlerimizin kanı ellerine bulaşmış olur.

Megri megri gibi aptalca savunmalarla kendilerini temize çıkarma çalışmaları ise en hafif tabiri ile cahillik ve eblehlik olarak midemizi bulandırmaya devam ediyor ve kafamızı fena halde bozuyor.

Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Amin.

***

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

Sivrihisar Web Medya

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Pençe Kilit bölgesinde 9 askerimiz şehit oldu

Gönül Dağı Dizi Film

dizi