Blogspot Şenay Tek

Olaylara Hikmetle Bakmak

Neyin zulüm neyin lütuf olduğunu biz bilemeyiz. Yerin altının, üstünden daha güzel olmadığını asla iddia edemeyiz. Ne diyor Âli İmran suresi 140. Ayet;

“Biz insanların galibiyet günleriyle mağlubiyet günlerini insanlar arasında döndürür dururuz tâ ki Allah, gerçekten iman edenleri ortaya çıkarmak ve sizden şehitler edinmek (bazılarınıza şehitlik makamı lütfetmek) için böyle yapar. Allah zalimleri sevmez.”

Evet insanların şehitlik makamına yükseltilebilmeleri için cihad olması gerek. Allah içimizdeki gerçek müminleri seçmek ve şehid olmalarını dilediği kulları için şartları oluşturur. Savaş başlar ve zalimler kazanıyoruz zannederek ellerini ovuşturur.

Sabrederlerse, asıl kazananlar hep müminler olur. Kimisi mü’minlik makamına yükseltilir, kimisi şehit olur. Sırrı anlayanlar mutlu, anlamayıp dünya gözüyle uzaktan bakanlar ise kahrolur.

Siyonistler yıllardır her türlü silahı ve teçhizatı ürettiler. Bu hususta bizden çok çok öndeler. Çünkü bizim üretmemize hiçbir şey üretmemize izin vermediler.

Litityum - Olaylara Hikmetle Bakmak

Asla ümitsiz olmamak lazım. Biz öyle bir madde bulmamız lazım ki, onların tüm yazılımlarını tüm silah sistemlerini devre dışı bıraksın. İşte bunu başarabilirsek, onların ürettiği silahların hiçbir önemi kalmaz. Bu madde litityumdur. Yanlış okumadınız. Bu maddenin ismi Lityum değil Litityumdur.

Lityumla tepkimeye girerek ortaya çıkan başka bir elementin adıdır litityum. Bu madde aktive edildiğinde, tıpkı İsrail’in demir kubbesi gibi bir manyetik kubbe elde edilebiliyor, tüm uçaklar tüm füzeler tüm iletişim sistemleri tüm yazılımlar tüm frekanslar devre dışı kalıyor. Son söz; bu madde ülkemizde mevcut.

***

Şenay TEK

Video:https://www.youtube.com/watch?v=uigrD8TxFU4

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

logo

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Olaylara Hikmetle Bakmak

Gönül Dağı Dizi Film

dizi