Blogspot Dünya gündemi

Hitler ve Yahudiler

Son günlerde Yahudileri yaktığı için Hitlere övgüler diziliyor, bu yanlış bir bilgi. HİTLER YAHUDİLERİ YAKMADI. Zaten Hitler Siyonist Yahudiler tarafından iktidara getirildi. Neden Yahudileri yaksın ki. Ortadoğu’ya gidip Filistin topraklarına yerleşmek istemeyen Yahudilerin, oraya gidip yerleşmeleri için yeni bir Yahudi devletinin temellerini atmaları için göçe zorladı.

Gaz odalarında öldürdüğü söylenen kişiler Yahudiler değildi. Avrupa hapishanelerinden toplanan suçlulardı. Ama tüm dünyaya “Yahudiler Almanya’da zulüm görüyor” haberi yayılarak ajitasyon yapıldı. Hitler Yahudilere zarar veremez. Çünkü hitleri iktidara taşıyan Siyonist Yahudilerdi. Hitler onların maddi ve manevi yardımlarıyla büyüdü yükseldi, makama getirildi.

İnanmayanlar, Adolf Hitler’in hayat öyküsünü bulup okusunlar. Tamamen başarısızlıklarla dolu bir hayat, kötü ve başarısız bir eğitim hayatı ve başarısız askerlik hayatı. Birden bire hapse giriş. Parlatılma dönemi, işçi partisi kurup mevcut hükümeti yıkma girişimi vs. Bu kadar silik bir karakter ancak siyonlar tarafından şişirilip balon yapılır.

Adolf Hitler bir tane bile Yahudi yakmış olsaydı, bugün Almanya ile İsrail kanlı bıçaklı olurdu, siz hiç bir Yahudi’nin Almanya bize zulüm yaptı dediğini duydunuz mu? duyamazsınız çünkü öyle bir şey olmadı. Onlarda bunu çok iyi biliyorlar.

Hitler Avrupa hapishanelerindeki tüm suçluları toplayıp onlara zarar vererek, Filistin’e gitmek isteyen Yahudilere kamuoyu önünde yol açtı. Filistin topraklarına gitmeleri için kamuoyu önünde haklı sebep oluşturdu. Hatta ilk önce gemilerle fakir ve orta halli Yahudiler gönderildi, Filistin halkının hal ve tavrı ölçüldü.

Yoksul Yahudilere maddi destek sağlanarak onların Filistin’e yerleşmeleri ve yeni bir şehir kurmaları sağlandı. Her şey tamamlanıp düzen kurulduktan sonra zengin Yahudiler Filistin’e yerleşmeye başladı.

Eğer Filistinliler onların topraklarına yerleşmelerine müsaade etmeseydi yada bir güvenlik sorunu oluşsaydı, fakir Yahudiler zarar görecekti. Zengin Yahudiler yine Avrupa’daki zevki sefalarına devam edeceklerdi. Bu projenin fikir babası İngiltere’ydi.

Aslında vahşi batı Yahudileri hiç sevmez fakat Ortadoğu’nun maddi varlıklarını hortumlamak için Yahudilere Ortadoğu’nun göbeğinde devlet kurdurup, toprak elde edip, sonrada oradaki Yahudileri kontrollü bir şekilde yok etmeyi düşünüyorlardı. Ama umdukları gibi olmadı.

Siyonist Yahudiler, önce İngiltere’yi sonra ABD’yi ele geçirerek, bu iki ülke üzerinden tüm dünyayı yönettiler. Yani şu anda İngiltere’de ABD’de Avrupa ülkeleri de gizli işgal altında. Daha neler neler… Tarih bize sunulan yalanlardan ibaret değil, yalan çok.

***

İsrail Gazze’de bir hastaneye bombalı saldırı yaptı. Uluslararası hukuku ve vicdanları alt üst eden bu saldırıda 500’den fazla insanın öldüğü bildirildi. İçerisinde yaşlıların, kadınların, çocukların ve masum sivillerin olduğu bir hastaneyi vurmak hiçbir inanç, değer ve gerekçeyle açıklanamaz.

Allah’ın izni ve inayeti ile, İsrail’i ve onları destekleyenleri bizler durduracağız ve mağlup edeceğiz. Bu konuda en küçük bir şüpheye yer yoktur, çünkü bu galibiyeti ve zaferi bizim kazanacağımızı bildiren, âlemlerin sahibi olan Allah’tır. 

Yahudi Siyonistlerin azgınlıklarını açıkça veya sessiz kalarak tasdik ve tasvip edenler, bu tavırları ile ancak ve ancak, kendilerine verilecek cezanın şiddetini ve dehşetini artırıyorlar. ALLAH (C.C.) zalimlerin cezalarını sadece ahirette değil, dünyada da verecek.

Bizler, bugün İslam Dünyası’na zulmedenlerin, dünyadaki cezalarına da şâhit olacağız inşallah; bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yaşadığımız olaylar bizim için çok büyük bir imtihandır; bugün kim hangi safta duruyor ise o saftakilerle haşir olunacaktır.

***

Hitler’in Yahudi bir kızla çekilmiş fotoğrafı
Hitler ve Yahudiler - Hitler ve Yahudiler

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

Sivrihisar Web Medya

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Hitler ve Yahudiler

Gönül Dağı Dizi Film

dizi