Blogspot Şenay Tek

Garkad Projesi

Kıyamet alametleri diye bize bildirilen alametlerin birçoğu müteşabihtir. Üstü sırlanmış olarak bize bildirilmiştir. Bunlardan bir tanesi de Garkad ağacı meselesidir.

Efendimiz bir hadisi şerifinde; “Müslümanlarla Yahudiler harp etmedikçe kıyamet kopmayacaktır. O harpte Müslümanlar (galip gelerek) Yahudileri öldürecekler.

Öyle ki, Yahudi, taşın ve ağacın arkasına saklanacak da, taş veya ağaç; ‘Ey Müslüman, Ey Allah’ın kulu, şu arkamdaki Yahudi’dir, hemen gel de öldür onu!’ diye haber verecektir. Sadece Garkad ağacı müstesna, çünkü o, Yahudilerin ağaçlarındandır. (Müslim, Fiten, 82) buyurmuştur.

Bu hadisi şeriften de anlayacağımız gibi, Müslümanlarla Yahudiler bir gün mutlaka savaşacaktır ve Yahudiler, gargat ağacının arkasına saklanacaktır. Gargad ağacı onları saklayacak, koruyup kollayacaktır. Bu inanç, Yahudiler arasında da yaygın olduğu için Yahudiler bol bol gargat ağacı dikmektedir.

Peki savaş esnasında binlerce Yahudi’nin gargat ağaçlarının arkasına saklanması mümkün mü? Tabii ki hayır. Oradaki saklama ibaresi tamamen mecazidir. Peki saklama işi nasıl gerçekleşir?

Nasıl gerçekleştiğini anlamak isteyenler, gargat ağacı amblemini kullanan şirket, marka, vakıf ve derneklerin sahiplerini ve bu derneklere bağlı, bu derneklerin gölgesine sığınan insanların kimler olduğunu araştırsın.

Ben sadece bir kaçını söyleyeyim; BDP, HDP, Yeşil sol parti gibi bir takım organizasyonlardır. Bunlar, bizim ülkemizde görünür olan gargat simgeli yapılardan sadece bir kaçı. Daha neler var neler.

Gargad Projesi

Ne markalar, ne dernekler, ne vakıflar var. Bunlar dünya çapındalar ama kimse bilmez. Görünürde bu amblemi kullanan şirketlerin, partilerin, derneklerin vakıfların başında sıradan insanlar vardır. Yahudiler ise bu amblemin arkasına saklanırlar.

Bunun dışında; Yahudilerin Garkad Projesi adı altında birde projeleri vardır. Bu projede elde edilmeye çalışılan görünmezlik DNA’sıdır. Bu proje sadece Yahudi ırkını, soyunu kapsar. Projenin maksadı Yahudi soyunu görünmez hale getirmektir.

Burada bahsedilen Gargad, sıradan görünmezlikle alakalı değildir. Buradaki görünmezlik DNA görünmezliğidir. Geçmiş ve geleceği de kapsar. ‘DNA görünmezliği’ soy ağacı, zaman ve mekândan görünmezliktir ve çok detaylıdır.

Anlayacağınız; Kıyamet alametleri ile ilgili Hadisi şerifleri düz mantıkla okumamak lazım. Geniş perspektifle düşünüp algılamak lazım.

Gelelim günümüze. Tüm sırların ve gerçeklerin ifşa olduğu bugünlerde, tüm markalar dile gelip, arkasına saklanan Yahudi yapıyı haber veriyor mu? Veriyor. Arkasındaki Siyonist Yahudileri tek ifşa etmeyen, tek ele vermeyen kim var?

Siyonistler tarafından kurulup, başına her ülkeden müdürler atayarak, kendisini Gargad ağacı logosu ile kamufle eden yapılar var. Bugün Gazze İsrail savaşına tepki olarak ortaya konulan boykotta bunlardan biridir. Dikkat ederseniz bu boykot esnasında, tüm markalar adeta; “arkamızda Yahudi var” diye haykırdı.

Dünyaca ünlü en büyük markalar ise, İsrail’e ve Yahudi’ye olan desteğini çekinmeden açıklayarak, sanki kendileri Yahudilerden ayrılarmış ta, sadece destek veriyormuş gibi yaptılar. Yani böylece arkalarındaki Yahudi yapıyı kamufle etmiş oldular. Şimdi bu kuruluşların gargad ağacından ne farkı var.

***

Gargad projesi - Garkad Projesi

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

Sivrihisar Web Medya

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Garkad Projesi

Gönül Dağı Dizi Film

dizi