Blogspot Dualar

Filistin ve Gazze için Dua

Gazze’de Yaşanan Büyük Facia

Dünya Müslümanlarını psikolojik olarak çökertmek hırsıyla Gazze’de sivilleri öldürüyorlar. Gazze bizim izimizi taşıdığı için tutsak alınmış bir mahkum adeta. Bizler kendimizi kandırarak, savunmasız Filistinlilerin acılar içinde yok oluşlarını izliyoruz. Şimdi dua zamanı, dua edelim!

اَعُوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّيْطَانِ الرَّجِيمِ * بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Eûzü billahi mineş-şeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim.

سُبْحَانَ رَبِّيَ العَلِيِّ الأَعْلَى الوَهَّابِ

Sübhâne Rabbiyel aliyyil a’lel Vehhâb

Elhamdülillahi Rabbil’ âlemin, vessalatü vesselamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.

Allah’ım! Müslümanlara musallat olan ve Filistinli kardeşlerimizi katleden Siyonist zalimleri Kahhar ve Celâl isimlerinin tecellisi ile kahreyle. Onların kuracakları oyun ve tuzakları kendilerine çevir ya Rabbi!

İslam ülkelerinde zalimlerin tuzağına düşen din kardeşlerimize şuur ve istikamet ver. Müslümanlar arasında birlik, dayanışma ve uhuvvet hassasiyeti ihsan et. Bizleri nifaktan, gıybetten, kin ve nefretten uzak eyle.

Peygamberler şehri Kudüs’ü ve ilk kıblemiz Mescidi Aksa’yı Yahudi zalimlerinin işgalinden kurtar. Filistin’de yaşanan acıları ve sıkıntıları rahmetin ile hayırlara dönüştür, mazlumlara imdat eyle Allah’ım! Âmin

Saldırılarda hayatını kaybeden masumlar ile vatan ve mukaddesatı uğruna canlarını feda eden mücahitlere rahmet eyle, kalanlara da dayanma gücü ve sabır ver ya Rabbi! Hak davası yolunda mücadele edenleri muvaffak ve muzaffer eyle, Âmin

Ey çaresizlerin yardımına yetişen Allah’ım! Kâfir ve zalimler güruhuna karşı bize yardım et. Amin

YA ALLAH, YA RAHMAN, YA RAHÎM, YA FERD, YA HAYY, YA KAYYÛM, YA HAKEM, YA ADL, YA KUDDÛS, YÂ VEKÎL, YÂ MUÎN, YÂ MUĞÎS, YÂ MUCÎB!

İsmi Azam ve Esmâ’ül Hüsna tabir edilen güzel isimlerin hürmetine dualarımızı kabul eyle Allah’ım! Âmin. Ve Selamün Alel-Mürselin. Vel-Hamdü-lillahi Rabbil-Alemin. El-Fatiha!

***

Filistin ve Gazze icin Dua - Filistin ve Gazze için Dua

2 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

Sivrihisar Web Medya

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Filistin ve Gazze için Dua

Gönül Dağı Dizi Film

dizi