Ahmet Atmaca

Fetö Haininin Yaptığını Düşman Bile Yapmadı

Fetö haininin yaptığını düşman bile yapmadı!.

Hasbelkader elli yıldır gazetecilik ve yazarlık yapmaktayım. Bu zaman içinde kitaplar yayınladım. İlk kitabım Osmanlıcadan çevirip derlediğim “Sivrihisar’da Yunan Mezalimi” ve “Eskişehir İli İlçeleri ve Köylerinde Yunan Mezalimi”dir. Yunanlıların yaptığı mezalimi ve işkenceyi yazarken ellerim titredi. Böyle bir şenaatin batılılar tarafından yapılması, insanlık için utanç vericidir….

Yüzlerce Müslüman TÜRK katledilmiş, soykırım icra edilerek, binlerce ev özel olarak yakılmış, Anadolu Harabeye dönmüştür.

Bu mezalim ve vahşet; Amerika, İngiltere, Fransa, ve batılı devletler tarafından desteklenmiş, her türlü silah ve cephane yunan ordusuna verilmiştir. Büyük TÜRK MİLLETİ hiçbir ölçüye bakmaksızın, bu şeni alçak istilayı yok etmiş, düşmanı geldiği yerden denize döküp, “CUMHURİYET” idaresini kurmuştur.

Cumhuriyet idaresi, çok partili idare sistemine geçtikten on yıl sonra, 27 Mayıs eşkıya baskını ile millet iradesi ortadan kaldırılmış, iktidar da olan Demokrat Parti ileri gelenleri idam edilerek, demokrasi tarihimize kara leke sürülmüştür.

Bu kara lekeye 15 Temmuz günü bir leke daha sürülmek istenmiştir… Büyük TÜRK MİLLETİ sürülmek istenen kara lekeyi sinesinde eritip, Fetö haininin girişimine dur diyerek, asaletini ortaya koyup, hainlerin emelini kursağında koymuştur. Bu darbe girişiminin üzüntü veren yanı TÜRK’ün silahıyla, TÜRK’e yapılmak istenişidir.

Millet, yurdunun müdafaası için tank almış; bu tankları milletin üzerine sürmek hangi vicdanla bağdaşır. Milletin parası ile alınan uçaklarla; milli iradenin temsilcisi millet meclisini bombalamak; milletin düşmana karşı kullanmak için aldığı helikopterle halka bomba yağdırmak ne ile bağdaşır.

Bu olay dünyada eşi görülmedik bir alçaklık ve şerefsizlik örneğidir.
Cenab-ı Allah böyle rezil ve alçak girişimlerden milletimizi korusun !.. Amin… Amin… Amin…

Ahmet Bican ATMACA

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - Fetö Haininin Yaptığını Düşman Bile Yapmadı