Blogspot Dünya gündemi Şenay Tek

Dünya için bir dönem bitiyor

Dünya için bir dönem bitiyor ve 21 Aralık’tan itibaren yeni bir dönem başlıyor. Yeni kova çağı kapıda. Uzunca bir zamandır dünyada bilinç sıçramaları yani uyanmalar yaşanmaya başlamıştı. Önümüzdeki iki ay içerisinde, bu bilinç sıçramaları daha fazla hızlanacak.

Dunya icin bir donem bitiyor - Dünya için bir dönem bitiyor

Eski dönemin, eski işe yaramaz ritüellerine takılıp, hala film, festival, finans, savaş, siyaset, moda gibi işlere gönülden bağlı olanlar ve onları sevmekten öte, onları putlaştıranlar, bu sıçrayışı yaşayamayacaklar. Yeni Dünya düzeni onlar için çekilmez hale gelecek.

Evet 21 aralık tarihi önemli. O tarihe kadar çok önemli gelişmeler yaşanabilir, iç karışıklıklar, doğal afetler, savaşlar vesaire. Çünkü, bir karma dönemi kapanıyor o tarihe kadar belli hesaplaşmaların yaşanması gerekiyor. Helalleşmelerin yaşanması gerekiyor. Bu yılın sonuna kadar, eski döneme ait ne varsa halledilmesi gerekiyor.

Bazı ruhlar, bu süreci erken zamanda yaşamaya başladı. Bu yüzden bizler, son bir kaç yıldır karmik sistem, ilahi adalet, kehanetler, eski medeniyetler, anunukiler, Sümerler, ruh bilimi, havas ilmi, ledün ilmi, cinler, şifalanma gibi konuları konuşmaya başladık.

Şimdi önümüzdeki dönemde bu süreç daha da hızlanacak. Bu süreç hızlanacağı için de, insanlar “ne oluyor ya” diyecekler.

Çünkü sadece insanların DNA’sı değişmeyecek. Kainatında DNA’sında değişimler yaşanacak. Yeni bir düzen kurulacak. İlahi Adalet zaten her an her saniye tecelli ediyor ama şu önümüzdeki dönemde, bu tecelliyatı resmen gözümüzle göreceğiz.

Eski sistemlerin tamamı yıkılacak. Yeni bir sistem yeni bir döngü başlayacak. Bu yüzden eski sistemin sahipleri, son bir hamleyle dünyayı ve ülkeleri karıştırmaya çalışıyor. Ama şunu belirtmeliyim ki; neyi ne kadar karıştırırlarsa karıştırsınlar, ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar altında onlar kalacaklar. Kötüler kaybedecekler.

Hatırlarsanız son bir yıldır, kasım ve aralık ayını işaret ederek, Türkiye’de iç ayaklanmanın çıkacağını kastediyorlardı. Kasım ayını öyle böyle atlattık. Şimdi sıra aralıkta. Farkındaysanız Aralık ayının başından beri, ülkemizde fitne resmen kol geziyor. Çocuk tacizi ile alakalı fitne resmen ayyuka çıkartıldı. Bile isteye çıkartıldı. Şimdi de başka yargı kararlarıyla, ortalığın karışması sağlanmaya çalışılıyor. Bunların hiçbiri tesadüf değil.

Eski dönem ile yeni dönem arasında bir geçiş dönemi yaşanıyor, eski sistemin sahipleri de biliyorlar akıbetin onlar için hayır olmayacağını ama işte, bir umut saldırıyorlar. Saldıracaklarda. Kaşıyorlar, kaşıyacaklar da. Karıştırıyorlar, karıştıracaklarda. Çünkü önümüzdeki yüzyılda da sistemi ellerinde tutmak istiyorlar. Onların niyetleri bozuk, kötülükleri onlara zarar verecek. Akıbet bizim için hayır inşallah…

Şenay Tek

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

Sivrihisar Web Medya

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Dünya için bir dönem bitiyor

Gönül Dağı Dizi Film

dizi