Haber Arşivi

Boykot Böyle Olur

Boykot Böyle Olur!

Boykot dediğin böyle olur. Ses yok, kavga yok. Gürültü yok, itiş kakış yok. Hepsi almış eline bir Filistin bayrağı. Her biri bir masaya oturup, masaları kullanıma kapatmış. Oturana kalk demek suç. Ama sen oturup ta masayı işgal edersen kimse oturamaz. Sessiz sedasız şahane bir gösteri şekli.

israil boykot - Boykot Böyle Olur

Gazze’de bir ay içinde, çoğunluğu çocuk ve kadın olmak üzere 13.000 kişi hayatını kaybetti. Kimseden çıt yok. Sesini çıkaran iki ülke lideri var, birisi Endonezya lideri, diğeri Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan. Bu iki ülke dışında da 5 tane Müslüman ülke İsrail’i insan hakları mahkemesine şikayet etti. Geriye kalanlar mı? Onları sormayın…

Fransa’da 2015 yılında gerçekleşen 17 kişinin ölümü ile sonuçlanan saldırıda, yürüyüşe bir milyondan fazla kişi, 40 tane ülkenin lideri katıldı. Katılan liderlerin tamamı ya Yahudi’ydi yada onların yanaşmasıydı.

Onlarca Müslüman devletin tam ortasında. Milyonlarca metre kare İslam coğrafyasının tam göbeğinde, avuç içi kadar bir toprak parçasına sahip olan 15 milyonluk İsrail’i tükürüğümüzle bile boğamıyorsak, bu dünyada bırakın bir buçuk milyar Müslüman 15 milyon Müslüman bile yok demektir. Öyleyse, kurtarıcı Filistinlilere değil. Bize gerektir, çünkü onlar şehid.

Bu konu güncellenmiştir, güncel yazı için buraya tıklayın!

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

logo

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Boykot Böyle Olur

Gönül Dağı Dizi Film

dizi