Blogspot

Biz hep bu topraklardaydık

Kimisi uçak gemilerini gönderiyor. Kimisi kraliyet donanmasını gönderiyor. Kimileri de maddeten ve manen İsrail’i desteklemek için varını yoğunu İsrail’e döküyor. Açıkçası kimse kaz geleceğini umduğu yerden tavuğunu esirgemiyor. İşin özü; tüm kafirler Ortadoğu’da toplanıyor.

Bu kadar çok zalimin Orta Doğu’da toplanmasının da vardır bir hikmeti. Allah’ın vaadi haktır. Hepsini sağda solda aramak zorunda kalmayacağız. Evet, bugün çok üzgünüz lakin bir gün bu platformlarda başarı hikayelerini de yazacağız inşaAllah…

Bugün kızıyoruz ya… Yarın; Biz olsak bu kadar kafiri bir araya toplayamazdık. Rabbim nasılda hepsini derledi topladı ayağımıza getirdi diye şükredeceğiz. Onlar plan kurdu Allah’ta plan kurdu. Biz Müslüman Türklerin müthiş savaş tekniği.

Müslüman Türklerin hepsi asker doğar. Biz en eski kahramanlarız. Dün değil, şimdi değil, yarında değil. Her zaman, her yüzyılda, kıyamete kadar kahramanlar olacağız. Ey kâfirler topluluğu, ölümden korkan sizlersiniz! Şehadeti şeref bilen ve mürüvvet olarak gören insanları yenemezsiniz, yenemeyeceksiniz!

***

Biz hep bu topraklardaydık. Adem ile Havva’dan beri. Geçmişimiz geleceğimizin teminatıdır. Her kim ki şeytana uyarda bu topraklar üzerinde plan yapar da bu necip millete kefen biçmeye kalkarsa, sonuçlarına katlanmak zorunda kalır.

Herkes hepimiz işgal altında olanın Filistin ve Gazze olduğunu sanıyoruz. Oysa Filistin ve Gazze şu anda özgür olan tek İslam ülkesi. Çünkü orada akılları da kalpleri de yürekleri de yaşamları da işgal edilmemiş özgür insanlar yaşıyor. Asıl işgal altında olanlar bizleriz.

Aksa Tufanı gerçeği gösterdi ki Filistin ve Gazze dışındaki bütün İslam ülkeleri ve toplumları işgal altında. Hem akılları hem kalpleri hem yaşam tarzları hem de toprakları işgal altında Müslümanların. Şu anda özgür Müslümanların yaşadığı tek İslam ülkesi Filistin’dir. Allahtan başka hiç kimseden korkmayan mücahitlerin şanlı direnişine şahitlik ediyoruz.

Güya onlar için ağlıyoruz ama asıl kendimiz için ağlamalıyız. Eğer iki milyara yakın Müslüman olduğu halde bir avuç Siyonist bütün bunları yapabiliyorsa işgal altında olan Filistin değil asıl diğer İslam ülkeleridir.

Filistinli bir çocuk demiş ki: “Biz, ölsek de kazanacağız, kalsak da. Ölsek şehidiz, kazansak özgür.” Ah be Filistinli çocuk! Siz her halükârda kendinizi kurtardınız, bakalım biz ne yapacağız?

Biz hep bu topraklardaydik - Biz hep bu topraklardaydık

Abuzer Diskaya

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

logo

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Biz hep bu topraklardaydık

Gönül Dağı Dizi Film

dizi