Blogspot Dünya gündemi

Batı’da Medeniyet

Batı’da medeniyet hiçbir zaman olmadı; bugün de yok!

Batida medeniyet hicbir zaman olmadi - Batı'da Medeniyet

İsrail isimli terör, cinayet, hırsızlık, gasp, yalan, talan, şirretlik, arsızlık, hayasızlık, ahlaksızlık örgütü ile bunlara maddi ve manevi her türlü desteği, silâh ve mühimmatı temin eden, başta ABD olmak üzere İngiltere, Fransa, Almanya ve diğer devletlerden oluşan Muasır Batı Ülkelerinin, hangi medeniyet seviyesinde olduklarını, 7 Ekim 2023’ten beri bir defa daha ve bütün çıplaklığı ile gördük.

Türk Gençliğine, ulaşılması gereken en büyük ve en ulvî ve en büyük hedef olarak gösterdikleri Muasır Batı Medeniyeti, aslında o geçmişte de aynı ahlâksızlık ve alçaklık çukurunda idi, bugün de aynı çukurdalar.

Ülkemizin idaresine darbe ile çöreklenen, İngiltere güdümlü seküler çete öyle bir eğitim sistemi kurdu ki, bugün bile çocuklarımızı o sistemin habis tesirinden tam olarak kurtarabilmiş değiliz, maalesef…

Kıymetli dostlarım, “Irak’ta 500.000  çocuk öldürdük” diyen, alelâde bir insan değildi; ABD’nin Dışişleri Bakanlığı’nı yapmış olan, Yahudi asıllı Madeleine Albright idi. Bunların maskelerinde medeniyet yazar amma, maskelerinin arkasındaki gerçek suratları DENİYETTİR.

Bizler bu mecralarda onların siretsiz suretlerini ve medeniyetsiz deniyetlerini ortaya koyarak, manen canlarını çok yakıyor ve morallerini çok bozuyoruz. Paylaşımlarımızı dikkatle takip ettiklerinden ve notlar aldıklarından emin olunuz.

Onlar Gazze’de 20.000’den fazla insanımızı şehit ettiler amma, yüzlerce milyon insanın uyanmasına da vesile oldular.

ABD gözlerimizin önünde bebekleri katleden İsrail için ne diyor: “Kırmızı çizgimiz yok” Yani, ey İsrail, her alçaklığı yapabilirsin, hastaneleri, okulları, çocukları, yaşlıları, kedileri, kuşları vurabilirsin, meyve ağaçlarını yakabilirsin; ihtiyacın olan her silahı ve bombayı biz sana temin ederiz diyor.

Diyor ve kendi iplerini kendileri çekiyorlar. Kaybedecekler. Ezilecekler. Kaçamayacaklar. Gene merhamet dileyecekler. Amma kendilerine çok yazık ettiler; zira onlara karşı merhametimizi, bugünden tükettiler.

***

Selâm ve dua ile kıymetli dostlarım.
Rasim Duman

rasim duman - Batı'da Medeniyet
Emekli J. Ord. Astsubay
12 Kasım 2023 – Kayseri/Pınarbaşı

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Web Site Hakkında

Sivrihisar Web Medya

Sivrihisar Şehrengizi

sivrihisar sehrengizi 1 - Batı'da Medeniyet

Gönül Dağı Dizi Film

dizi