Vefat Duyuruları

2016 Yılı Sivrihisar Vefat Duyuruları

SİVRİHİSAR ÖLÜM HABERLERİ – 2016 YILINDA SİVRİHİSAR’DAN VEFAT EDENLER ARŞİVİ

yillara gore vefat edenler - 2016 Yılı Sivrihisar Vefat Duyuruları

2016 ARALIK AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
İlçemiz Aşağıkepen mahallesinden Faik BOZOKLU vefat etmiştir. (29 Aralık 2016) Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz esnaflarından Mehmet TANIR vefat etmiştir. Cenazesi 29 Aralık 2016 Perşembe günü öğle namazını müteakip Ulu camide  kılınacak cenaze namazından sonra yenice mahallesi mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli Ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Eski tahsildar Rıza’nın oğlu, Ankara’da ikamet eden Hemşehrimiz Adnan YANAR vefat etmiştir. Cenazesi 28 Aralık 2016 Çarşamba günü İkindi namazını müteakip Ankara Karşıyaka mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Ballıhisar Köyünden Hasan ÖZMEN vefat etmiştir. Cenazesi 24 Aralık 2016 Cumartesi günü Öğle Namazını müteakip Sivrihisar Ulu Camiden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Elcik Köyünden Hasan Hüseyin ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi 24 Aralık 2016 Cumartesi günü Öğle Namazını müteakip Elcik Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Harun DAĞLAR vefat etmiştir. Cenazesi 20 Aralık 2016 Salı günü Sivrihisar Ulu camiden öğle Namazını müteakip Yenice mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Yakapınar mahallesinden Erol ÖDEŞ vefat etmiştir. (20 Aralık 2016) Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Ballıhisar köyünden Hüseyin SOLAR vefat etti. Cenazesi 18 Aralık 2016 Pazar günü Öğle namazını müteakip Ballıhisar köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Nasrettin Hoca mahallesinden Suna BALCIOĞLU vefat etmiştir. (18 Aralık 2016) Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Demirci Köyü sakinlerinden Mustafa UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi 16 Aralık 2016 Cuma günü Demirci Köyünde İkindi Namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Yakapınar mahallesinden Mansur ÖDEŞ vefat etmiştir. (16 Aralık 2016) Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Hemşehrimiz 1938 Doğumlu Mustafa Kemal ÖZGÜNEŞ vefat etti. Cenazesi 15 Aralık 2016 Perşembe günü Ankara Karşıyaka Mezarlığına defin edildi. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Sarıkavak Köyü sakinlerinden Mustafa ESİN (Goca Mustafa) vefat etmiştir. Cenazesi 14 Aralık 2016 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Sarıkavak köyünde defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Aşağı Kepen Köyü Sakinlerinden Yusuf SEZGİN vefat etmiştir. Cenazesi 14 Aralık 2016 Çarşamba günü Öğle namazını Müteakip Aşağı Kepen Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Karakaya Köyünden Binnaz EROL vefat etmiştir. Cenazesi 14 Aralık 2016 Çarşamba günü Öğle namazını takiben Eskişehir Yenikent Caminde kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Ballıhisar köyünden Hüseyin Özer’in kızı Kısmet ÖZER vefat etmiştir. Cenazesi 13 Aralık 2016 Salı günü İkindi Namazını takiben Gökmeydan Caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Demirci Köyünden Seydi UÇAR vefat etti. Cenazesi 11 Aralık 2016 Pazar günü öğle Namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE 
Nasrettin hoca beldesinde ikamet eden Almanyalı lakaplı İbrahim ŞİMŞEK vefat etmiştir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Dümrek Kasabası sakinlerinden Cafer GÜRCAN vefat etmiştir. Cenazesi 08 Aralık 2016 Perşembe günü Öğle Namazını müteakip Dümrek Kasabasında defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Nasreddin Hoca Beldesinden İstanbul’da ikamet eden Nihat Özyiğit’in eşi Nedime ÖZYİĞİT vefat etmiştir. Cenazesi 08 Aralık 2016 Perşembe günü İlçemiz Nasrettin Hoca belde & mahallesinde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İğneci İsmet Kıran’ın kızı, Neriman GÖKÇE vefat etmiştir. Cenazesi 07 Aralık 2016 Çarşamba günü Ulu camide öğle namazından sonra kılınacak Cenaze namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Ulu cami emekli imamlarından Günyüzü’lü Ali ALTINDAŞ’ın ağabeyi Mithat ALTINDAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 05 Aralık 2016 Pazartesi günü İkindi namazını müteakip Eskişehir Hacı Havva Caminde kılınacak Cenaze namazının ardından Asri mezarlıkta defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Koçaş Köyünden Habib ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 02 Aralık 2016 Cuma namazını müteakip Koçaş Köyü mezarlığında defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Elcik köyünden Hamdi SAKARYA vefat etmiştir. Cenazesi 02 Aralık 2016 öğle namazını müteakip Elcik Köyünde defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

2016 KASIM AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
İlçemiz Ertuğrul (Yakapınar) Köyünden eski taksicilerden İsmail BAŞÇI vefat etti. Cenazesi 01 Aralık 2016 Perşembe günü öğle namazını müteakip Ertuğrul Köyü camide kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet Kederli ailesine sevenlerine Baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Sakinlerinden Yaşar KORKMAZ vefat etmiştir. Cenazesi 30 Kasım 2016 Çarşamba günü İstanbul Sultanbeyli de öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Erzincan’a götürülerek orada defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Ballıhisar Köyü Eski Muhtarı rahmetli Necati ŞEKERCİOĞLU nun eşi Feride ŞEKERCİOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 30 Kasım 2016 Çarşamba günü öğle Namazını müteakip Ballıhisar Köyünde toprağa verilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Eski Esnaflarından Pakiş Metin GÜRKÖK vefat etti. Cenazesi 27 Kasım 2016 Pazar İkindi Namazına Müteakip Eskişehir Ihlamurkent Kaşkarlı Mahmut Camiinde kılınacak Cenaze Namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Dümrek Kasabasından Satılmış ERGEL vefat etmiştir. Cenazesi 27 Kasım 2016 Pazar günü Dümrek kasabasında defin edildi. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eski Belediye Başkanı Koca Reis Muzaffer ATASOY’un eşi Nermin ATASOY vefat etmiştir. Cenazesi 26 Kasım 2016 Cumartesi günü ikindi namazında Sivrihisar Ulu Caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eskişehir’de ikamet eden Musa Çetin AYVA vefat etmiştir. Cenazesi 24 Kasım 2016 Perşembe günü Alanönü Havacılar caminden öğle namazını müteakip Eskişehir asri mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Ankara Meteoroloji Genel Müdürlüğünde çalışan Hemşehrimiz  Mustafa Tivem’in Kayınvalidesi Türkan ATİLLA vefat etmiştir. Cenazesi 22 Kasım 2016 Salı günü İkindi namazını müteakip Ankara Karşıyaka Mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Eskişehir’de ikamet eden Yüksel SOYOĞUL hanım vefat etmiştir. Cenazesi 21 Kasım 2016 Pazartesi günü öğle namazından sonra M. Sami RAMAZANOĞLU camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Hamamkarahisar Köyünden Eskişehir’de ikamet eden Şevki CAN vefat etmiştir. Cenazesi 19 Kasım 2016 cumartesi günü Osmangazi mahallesi Sinanoba sokak Bahçeli camide kılınacak öğle namazını müteakip Eskişehir asri mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz sakinlerinden Süreyya BENUĞUR vefat etmiştir. Cenazesi 17 Kasım 2016 Perşembe günü yenice mahallesi kabristanına defnedilmiştir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Koçaş Köyünden Hasan Hüseyin KIZIL vefat etti. Cenazesi 16 Kasım 2016 Çarşamba günü İkindi namazını müteakip Koçaş köyünde defnedildi. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz İğdecik Köyünden Ali oğlu Veysel KILIÇ vefat etti. Cenazesi 15 Kasım 2016 Salı günü Sivrihisar iğdecik köyünde ikindi namazını müteakip defnedildi. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eskişehir’de ikamet eden hemşehrimiz Mustafa PEHLİVAN vefat etmiştir. Cenazesi 15 Kasım 2016 Salı günü öğle namazından sonra Büyükdere Sakinler Cami’nden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Sakinlerinden Hamide ÇELİKER vefat etmiştir. Cenazesi 09 Kasım 2016 Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Ulu Caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Memik Köyü Sakinlerinden Halis SİVASLIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 09 Kasım 2016 Çarşamba günü öğle namazına müteakip Memik Köyü mezarlığında defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Hasan TERLER vefat etmiştir. Cenazesi 07 Kasım 2016 Pazartesi Öğle namazını müteakip Alaaddin Caminden kaldırılıp asri mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Yakapınar eşrafından İslam BERK vefat etmiştir. Cenazesi 04 Kasım 2016 Odunpazarı Alaaddin Camii’nde kılınacak olan Cuma namazını müteakip Sivrihisar’ın Ertuğrulköy / Yakapınar mahallesinde İkindi vakti defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından İbrahim BAYINDIR vefat etmiştir. (02 Kasım 2016) Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Belediyesi eski çalışanlarından Hamdi Tosun’un eşi Fatma TOSUN vefat etti. Cenazesi 01 Kasım 2016 Salı günü öğle namazı müteakiben Ulu camide kılınan cenaze namazını müteakip Yenice mahalle mezarlığına defnedildi. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

2016 EKİM AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
Sivrihisar Aşağı Kepen köyünden Merhum Hamdi Soyer’in eşi Sevim SOYER vefat etmiştir. Cenazesi 31 Ekim 2016 pazartesi günü ikindi namazına müteakip Aşağıkepen köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Ayşe TERLER vefat etmiştir. (30 Ekim 2016) Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından Sanayide Parçacı Yusuf KARACA vefat etmiştir. Cenazesi 28 Ekim 2016 Cuma namazını müteakip Aşağı Kepen Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar ilçesinden Ömer KORU vefat etmiştir. Cenazesi 24 Ekim 2016 Pazartesi günü Ulu caminde öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazını müteakip Balaban mezarlığına defin olunacaktır. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından emekli bankacı İbrahim BAŞAYVAZ vefat etmiştir. Cenazesi 22 Ekim 2016 Cumartesi günü öğle namazından sonra Eskişehir Alaaddin caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sığırcık Köyünden Fehmi KABAL vefat etmiştir. (18 Ekim 2016 Salı) Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Yenidoğan Köyünden Dakın lakabıyla bilinen Merhum Mustafa Sarıkaya’nın oğlu Hasan SARIKAYA Eskişehir Devlet Hastanesinde vefat etmiştir. Cenazesi 17 Ekim 2016 Pazartesi Sivrihisar Yenidoğan Köyünde Öğle namazına kalmadan defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Güvemli köyünden merhum Arif ÖZ ün oğlu Erdal ÖZ vefat etmiştir. Cenazesi 10 Ekim 2016 Pazartesi İkindi namazını müteakip Güvemli köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Elcik köyünden Ahmet Sabri Tüfekçinin oğlu Ekrem TÜFEKÇİ vefat etmiştir. Cenazesi 09 Ekim 2016 Pazar günü Emek mahallesi Çalıklar caminden ikindi Namazını müteakip Seyitgazi mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz sakinlerinden Ali Bülent Uluyol’un Ninesi Emine ULUYOL vefat etmiştir. Cenazesi 08 Ekim 2016 Cumartesi günü yetişirse Öğle Namazına yetişmezse İkindi namazını müteakip İstanbul Gaziosmanpaşa Pazariçinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Elcik Köyünden (Kel Mehmet Ali) nin Ahmet TÜFEKCİ vefat etmiştir. Cenazesi 06 Ekim 2016 Perşembe İkindi namazını müteakip Elcik Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Memik Köyü Sakinlerinden 1940 Doğumlu Zeynel ÖZ vefat etmiştir. Cenazesi 05 Ekim 2016 Çarşamba ikindi namazına müteakip Memik Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar ilçesi TABAK sülalesinden Yavuz Tabak’ın oğlu Uzm. Dr. YILDIRAY TABAK 5 Ekim 2016 tarihinde vefat etmiştir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Memik köyü Sakinlerinden Rahmetli Eski Muhtar Hüseyin Çalık’ ın eşi Ayşe ÇALIK vefat etmiştir. Cenazesi 05 Ekim 2016 Çarşamba Öğle Namazını müteakip Memik Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Böğürtlen Köyü Sakinlerinden Ali ARIN vefat etmiştir. Cenazesi 05 Ekim 2016 Çarşamba öğle namazından sonra Bursa Kültür Mahallesi Akşemseddin caminden kaldırılıp Bursa Hamitler mezarlığında Allah’ın rahmetine teslim edilecektir. Merhumun ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından İsmet UÇA vefat etmiştir. (01 Ekim 2016) Merhuma ALLAH’ tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Hakkı BAYINDIR vefat etmiştir. (01 Ekim 2016) Merhuma ALLAH’ tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

2016 EYLÜL AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından Merhum Taksici Muharrem Aydın’ın oğlu Eskişehir’de ikamet eden 1963 doğumlu İhsan AYDIN vefat etti. Cenazesi 30 Eylül 2016 Cuma Namazını müteakip Eskişehir Üniversite evleri Semti Kalabak Camiinde kılınacak Cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Hacı Gökmen sülalesinden Hüseyin NALCI (otobüs şoförü) vefat etmiştir. Cenazesi 30 Eylül 2016 Cuma günü Eskişehir Asri mezarlığına defin edildi. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Eşrafından Eskişehir’de ikamet eden Seniye ALFİDAN vefat etmiştir. Cenazesi 27 Eylül 2016 Salı günü Öğle Namazını müteakip Eskişehir Sarar İmam Hatip Okulu yanındaki H. Hulusi Doğruyol Camide kılınacak Cenaze Namazından sonra Asri mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Memik köyünden Zeynel Eren vefat etmiştir. Cenazesi 22 Eylül 2016 Perşembe İkindi namazından sonra Memik mahallesinde defnedilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından Merhum Hancı (Onbirlerin) Muzaffer Akdemir’in eşi, Bilge AKDEMİR vefat etti. Cenazesi 22 Eylül 2016 Perşembe günü Öğle Namazını müteakip Ulu Camide kılınacak Cenaze Namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Hüseyin ERÖN vefat etmiştir. (21 Eylül 2016) Merhuma ALLAH’ tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Emekli öğretmen Necmettin Yalınbaş’ın kızı Nurhan YALINBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 19 Eylül 2016 Pazartesi günü ikindi namazını müteakiben Eskişehir 75. yıl mahallesi merkez caminden cenazesi kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz esnaflarından Merhum Ali ihsan Arıkaya’nın eşi, Mustafa ve Özkan Arıkaya’nın Annesi Müzeyyen ARIKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 13 Eylül 2016 Salı günü Öğle namazını müteakiben 75. yıl mahallesi merkez caminden cenazesi kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Elcik Köyünden Satime GÜNGÖR vefat etmiştir. Cenazesi 09 Eylül 2016 Cuma Namazını müteakip Elcik Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Fadik KİRİT vefat etmiştir. (09 Eylül 2016) Merhumeye ALLAH’ tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Hüdavendigar (Koçcağız) Köyü sakinlerinden Emine, Hacer, Neşe ve rahmetli Şener’in anneleri Hayriye ŞEN vefat etmiştir. Cenazesi 08 Eylül 2016 Perşembe günü ikindi namazını müteakip Eskişehir Kırmızı Toprak mah. Alemdar camisinden kalkacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Tahsin ÖZGÜL vefat etmiştir. Cenazesi 4 Eylül 2016 pazar günü öğle namazından sonra Eskişehir Alaaddin caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Koçaş Köyünden Recep Toptaş’ın kayın babası Hasbi ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 04 Eylül 2016 Cumartesi öğle namazını müteakip Koçaş Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

2016 AĞUSTOS AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
İlçemiz Babadat Köyü sakinlerinden Eskişehir de ikamet eden Emekli Öğretmen Kadir DİNAR vefat etmiştir. Cenazesi 01 Eylül 2016 Perşembe günü Öğle namazını müteakip BABADAT köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Memik Köyünden Fevzi Kartal’ ın eşi Şükran KARTAL vefat etmiştir. Cenazesi 30 Ağustos 2016 Salı Öğle Namazını müteakip Memik Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Oğlakçı Köyü Sakinlerinden Yücel AL’ın eşi, Mülk Köyünden Ethem TORAN’ın kızı Gülteç AL Trafik kazası sonucu vefat etti. Cenazesi 28 Ağustos 2016 Pazar günü Oğlakçı Köyü Cami’nde Öğle Namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Elcik Köyünden Zelika KUNT vefat etmiştir. Cenazesi 27 Ağustos 2016 Cumartesi Öğle Namazını müteakip Elcik Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Eşrafından Hacı İhsan Gülşen’in eşi Melahat GÜLŞEN vefat etmiştir. Cenazesi 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü Öğle namazını müteakip Eskişehir Alaaddin Cami’nden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Serkan DEMİROL vefat etmiştir. (23 Ağustos 2016) Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından çilingir adı ile tanınan Şahin ÇUBUKÇUOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 23 Ağustos 2016 Salı günü İkindi namazını müteakip Ulucamiinde kılınacak Cenaze namazının ardından. Balaban mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Hüdavendigar köy/mahallesi sakinlerinden Sivrihisar ulu cami eski imam hatibi ve Eskişehir çarşı camii imam hatip ve hafızı Neşet Kaplan’ın annesi Kezban KAPLAN vefat etmiştir. Cenazesi 17 Ağustos 2016 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Hüdavendigar köy caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Eşrafından Eskişehir de ikamet eden Emekli Öğretmen Hüseyin ÜNVER vefat etmiştir. Cenazesi 16 Ağustos 2016 Salı günü Öğle namazını müteakip Eskişehir Çamlıca Mahallesi Hacılar Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Eskişehir Asri mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eskişehir’de esnaflık yapan Naroğlu hırdavatın sahibi hemşehrimiz Ekrem NAROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 13 Ağustos 2016 Cumartesi günü Öğle Namazını Müteakip Eskişehir Bağlar Cami’den kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından Günyüzü’lü Manifaturacı Mehmet ÖZKAYA vefat etti. Cenazesi 13 Ağustos 2016 Cumartesi günü Öğle Namazını Müteakip Ulu Camiide kılınacak cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından İsmet Tüysüzer’in Annesi Aysel TÜYSÜZER vefat etmiştir. Cenazesi 13 Ağustos 2016 Cumartesi günü Ulu camide öğle namazını müteakip cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Tekören Köyünden Yüksel, Kadir, Selami Baş’ın Babaları Fevzi BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 12 Ağustos 2016 Cuma namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Tekören köy mezarlığında defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz İstiklabağı köyünden Yakup TEKİN vefat etmiştir. Cenazesi 11 Ağustos 2016 Perşembe günü öğle namazından sonra İstiklalbağı köyü Caminde kılınacak cenaze namazından sonra defin edilecektir. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Postahaneden emekli Mustafa TÜZÜN’ün babası Kadir TÜZÜN vefat etmiştir. Cenazesi 10 Ağustos 2016 Çarşamba ikindi namazını müteakip Babadat Köyü caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Hamamkarahisar köyünden Güngör YALÇIN vefat etmiştir. (10 Ağustos 2016) Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Hemşehrimiz Özay Taktak’ın eşi Sevgi TAKTAK vefat etmiştir. Cenazesi 9 Ağustos 2016 salı günü İzmir Bornova merkez Camiinden İkindi namazından sonra defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Yunus GÖÇER vefat etmiştir. (9 Ağustos 2016) Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemizde ikamet eden Karacaören köyü sakinlerinden Veli ÖZKAYA’nın eşi Gözel ÖZKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 8 Ağustos 2016 Pazartesi günü Bursa Bağlarbaşı Mahallesi, Osman Gazi Cami’nden ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Hamitler asri mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Elcik köyünden Abdullah Özil’in eşi Nuriye ÖZİL vefat etmiştir. Cenazesi 5 Ağustos 2016 Cumartesi ögle namazından sonra Gökmeydan caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Emekli Öğretmen Orhan KOÇ vefat etmiştir. Cenazesi 5 Ağustos 2016 Cuma namazını müteakip Sivrihisar Ulu Caminden kaldırılıp Yenice mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Atike ÇELİK vefat etmiştir. (4 Ağustos 2016) Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Süleyman ÇINAR vefat etmiştir. (3 Ağustos 2016) Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

2016 TEMMUZ AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
İlçemiz Sığırcık Köyünden Nusret EVLİYA (PAŞA) geçirmiş olduğu elim kaza sonucu vefat etmiştir. Cenazesi 31 Temmuz 2016 Pazar günü ESKİŞEHİR’DE defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Emekli Albay Necdet Gültekin’in annesi, Mersin de ikamet eden Emsal GÜLTEKİN (ATASEVEN) vefat etmiştir. Cenazesi 29 Temmuz 2016 Cuma namazından sonra Eskişehir Alaaddin Cami’nden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Emine BAŞ vefat etmiştir. (29 Temmuz 2016) Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Murat ÇAMLIBEL vefat etmiştir. (29 Temmuz 2016) Merhuma ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Abdil Kamil BİLİROĞLU’nun kayın validesi Şükran ELAGÖZ vefat etmiştir. Cenazesi 27 Temmuz 2016 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Sivrihisar Ulu caminden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
Merhum Abidin Tosunun eşi Ahmet Tosunun Annesi Türkan TOSUN vefat etmiştir. Cenazesi 21 Temmuz 2016 Perşembe günü ikindi namazını müteakip Sivrihisar Ulu camide Kılınacak Cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Çaykoz Köyünden Hakkı ÇELİKKAYA’nın eşi Gülizar ÇELİKKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 16 Temmuz 2016 tarihinde Dinek Köyünde kılınacak öğle namazına müteakip defin edilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, Kederli Ailesi ve Sevenlerine Sabır ve Baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Eskişehir’de ikamet eden hemşehrimiz Hakan DANIŞ’ın kayın validesi Fatma TOKAY vefat etmiştir. Cenazesi 14 Temmuz 2016 Perşembe günü Malatya’ da defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’ dan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Karakaya Köyünden Rahmetli Abdulkelam Özcan’ ın kardeşi Nedime ÖZCAN vefat etti. Cenazesi 10 Temmuz 2016 Pazar günü öğle namazından sonra Eskişehir Işıklar Camisinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Nasreddin Hoca Kasabasından Satı KOCAOĞLU vefat etti. Cenazesi 10 Temmuz 2016 Pazar öğle namazına müteakiben Nasrettin hoca köyünde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Hamamkarahisar köyünden Hamdi ÜREYEN vefat etmiştir. Cenazesi 10 Temmuz 2016 Pazar öğle namazını müteakip Hamamkarahisar köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Muhterem Özmen’in eşi Sadullah beyin annesi Hayrunisa hanım vefat etmiştir. Cenazesi 09 Temmuz 2016 Cumartesi öğle namazında Sivrihisar Ulu Cami’nden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Mülk Köyünden Gürol ÖNCEL vefat etmiştir. Cenazesi 09 Temmuz 2016 Cumartesi İkindi namazını müteakip Mülk köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz İlören Köyünden Ali Rıza Aykan’ ın eşi Ayşe AYKAN (78) vefat etmiştir. Cenazesi 06 Temmuz 2016 tarihinde İlören köyünde defin edilmiştir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Memik Köyü sakinlerinden Bekir SİVASLIOĞLU 2 Temmuz 2016 tarihinde Dümrek pazarından Memik Köyüne gelirken kullandığı Traktörün hakimiyetini kaybederek Sarı bayırlar mevkinde yoldan çıkıp Traktörün Dereye yuvarlanması sonucunda ağır yaralanmış Sivrihisar’dan çağrılan ambulansla Hastaneye yetiştirilemeden yolda hayatını kaybetmiştir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Yatağan Türkiye Elektrik kurumundan emekli balaban mahallesinden saraç Cemalin damadı Hüsamettin ÖZİL Antalya’da 1 Temmuz 2016 Cuma günü vefat etmiştir. Cenazesi 2 Temmuz 2016 Cumartesi günü Antalya’da kılınan öğle namazını müteakip Antalya Arapsuyu Mezarlığına defin edildi. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Ahiler (Aşağıada) Köyünden Macur Hamdi YÖRÜK ün eşi Ümmühan YÖRÜK vefat etmiştir. Cenazesi 01 Temmuz 2016 Cuma namazından sonra Ahiler (Aşağı Ada) köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

2016 HAZİRAN AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Şaban GÜL 30 Haziran 2016 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi 01 Temmuz 2016 Cuma namazını müteakip Eskişehir Alaattin camiinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar TEK’den emekli, Garaj Lokantasını uzun yıllar çalıştıran Abdullah, Mehmet Ali ve Asuman Elcik’ in Babası Eskişehir de ikamet eden Abidin ELCİK 30 Haziran 2016 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi 01 Temmuz 2016 Cuma günü ikindi namazını müteakip Eskişehir Ziya Paşa camiinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Memik Köyü Sakinlerinden Eskişehir Çamlıca Mahallesinde İkamet eden Yunus GENÇ vefat etmiştir. Cenazesi 28 Haziran 2016 Salı günü öğle Namazını müteakip Eskişehir Çamlıca Mahallesi Orta Camiinde kılınacak Cenaze Namazının ardından Eskişehir Asri Mezarlığına Defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Sarıkavak Köyünden Bayram BAŞ’ın eşi Merhum Muhterem GÖVER’in kızı Hamide GÖVER BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 27 Haziran 2016 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Ulu camiinden kaldırılıp Yenice Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı dileriz.

TAZİYE
Fatma ATAYCAN vefat etmiştir. Cenazesi 27 Haziran 2016 Pazartesi günü ikindi namazını müteakip Eskişehir Mahmut Sami Ramazanoğlu camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Fahri ve Fatih Keskinin kardeşi ve Orhan Keskinin yeğeni Bülent KESKİN vefat etmiştir. Cenazesi 24 Haziran 2016 Cuma Namazını müteakip Eskişehir Mahmut Sami Ramazanoğlu camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz İstiklalbağı Mahallesinden İsmail YAŞAR’ın eşi Aliye YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi 24 Haziran 2016 Cuma Namazını müteakip İstiklalbaği Köyü’nde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz İstiklalbağı Mahallesinden Adem YILDIZ’ın eşi Türkan YILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi 22 Haziran 2016 Çarşamba günü İstiklalbağı Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar kaymakamlığında çalışan Ziya ÇAKIR’ın babası Mehmet ÇAKIR vefat etti. Cenazesi 19 Haziran 2016 Pazar günü öğle namazına müteakip Dutlu Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Sığırcık Köyünden Abidin Safran’ın annesi Meryem SAFRAN vefat etti. Cenazesi 18 Haziran 2016 günü Sığırcık Köyünde Namaz vakti beklemeden defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Çaykoz Köyünden Hakkı ÇELİKKAYA’nın eşi Gülizar ÇELİKKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 16 Haziran 2016 Perşembe günü Dinek Köyünde kılınacak öğle namazına müteakip defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşraflarından merhum Av. Mehmet YAVUZ’un oğlu, Recai YAVUZ’un ağabeyi Zekai YAVUZ vefat etti. Cenazesi 16 Haziran 2016 Perşembe günü Eskişehir Ziyapaşa Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından postacılar sülalesinden, merhum Cevat Sürer’in kardeşi, Adil, Atilla, Ayla Sürer’lerin amcaları, Sinan Sürer paşanın babası, Saniye Sürer’in eşi kınık köyü damadı, eski gar müdürlerinden Remzi SÜRER vefat etmiştir. Cenazesi 15 Haziran 2016 Çarşamba günü İstanbul Maltepe Caminde öğle namazı ardından maltepe asri mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşraflarından merhum Kemal KÖFTEROĞLU’ nun eşi, Mustafa, Fatih ve Atilla KÖFTEROĞLU’ nun annesi Halise KÖFTEROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 13 Haziran 2016 Pazartesi günü Ulu Camide kılınacak öğlen namazına müteakip, Balaban mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Mustafa KIZILÖZ ün annesi Emine KIZILÖZ vefat etmiştir. Cenazesi 13 Haziran 2016 Pazartesi günü ikindi namazını müteakip Yenidoğan Camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Rahmetli egsozcu Mehmet YURA nın eşi Rakibe YURA vefat etti. Cenazesi 11 Haziran 2016 Cumartesi günü Öğle Namazını Müteakip Ulu Camiide kılınacak cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz esnaflarından Terzi İsmet TÜYSÜZER vefat etmiştir. Cenazesi 08 Haziran 2016 Çarşamba günü Sivrihisar Ulu Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Elmalı Mahallesi Mandıra Yaylası’ndan Bayram DİKER’İN eşi Habibe DİKER vefat etmiştir. Cenazesi 07 Haziran 2016 Salı günü Sivrihisar Ulu Camii’nde kılınacak İkindi namazını müteakip Balaban mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Koltan Köyü öğretmenlerinden Rasim BEYCAN vefat etmiştir. Cenazesi 5 Haziran 2016 Pazar günü öğle namazına müteakip Fatih Mahallesi Küçük Mehmet Cami camiden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Başsağlığı ve Sabırlar dileriz.

TAZİYE
Aşağı Kepen Köyünden Çıldırlerın, Fedakar KALAYCI vefat etti. Cenazesi 5 Haziran 2016 Pazar günü saat 10.00 da Aşağı Kepen Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Başsağlığı ve Sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Erol ve Niyazi Özbay’ın babası Sadık ÖZBAY vefat etmiştir. Cenazesi 03 Haziran 2016 Cuma günü Eskişehir S. Ramazanoğlu Camiinden ikindi namazını müteakip  kılınacak Cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Necati Akgün Güven vefat etmiştir. Cenazesi 01 Haziran 2016 Çarşamba günü Eskişehir Ziyapaşa Camiinden öğle namazını müteakip  kılınacak Cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

2016 MAYIS AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından müftü Rasih GÜNDÜZ’ün kızı Dr. Nedime YÜCELAY vefat etmiştir. Cenazesi 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü Sivrihisar Ulu Camiinde öğle namazını müteakip  kılınacak Cenaze namazının ardından Yenice mahalle mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Yukarıkepen Mahallesinden Münür ÜNLÜ vefat etmiştir. Cenazesi 26 Mayıs 2016 Perşembe günü ikindi namazını müteakip Yukarıkepen Mahallesinde kılınacak Cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Bayram Musalla eski İmamı Ali SAK, Sivrihisar Lisesi ve Muzaffer Demir Anadolu Liseleri eski Müdürleri Lütfü ve Raşit SAK’ın Babaları Memik Köyünden Mustafa SAK vefat etti. Cenazesi 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü Öğle namazını müteakip Memik Köyü Camiinde kılınacak Cenaze namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Karkın Köyünden Hacı Saffet GÜMÜŞTEKİN vefat etti. Cenazesi 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü öğle namazına müteakip İlçemiz Karkın Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşraflarından Sabri GÜNEY’in eşi, Yufkacı Ayhan GÜNEY’in annesi Makbule GÜNEY vefat etmiştir. Cenazesi 24 Mayıs 2016 Salı günü Ulu Cami’nde kılınacak öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Güvemli Köyü Muhtarı Mucip ÖZ kalp krizi sonucu vefat etti. Cenazesi 24 Mayıs 2016 Salı günü Öğle Namazını Müteakip Güvemli Köyü Cami’nde kılınacak Cenaze Namazının ardından defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Hüseyin Gencel’in damadı Ekrem UZAN vefat etmiştir. Cenazesi 23 Mayıs 2016 Pazartesi günü Sivrihisar Ulu Cami’den kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Aşağıkepen Köyünden Mesut ÇILDIR’IN babası Hüseyin ÇILDIR vefat etti. Cenazesi 16 Mayıs 2016 Pazartesi günü Öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşrafından Satılmış KUNT vefat etmiştir. Cenazesi 15 Mayıs 2016 Pazar günü Öğle namazını müteakip Eskişehir 75.Yıl (Sultandere) mah. Cami’nden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eskişehir’de İkamet eden İlçemiz İstiklalbağı Köyünden Osman SARIKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 15 Mayıs 2016 Pazar günü Öğle namazını müteakip Eskişehir Yenikent Cami’nde kılınacak Cenaze namazının ardından defnedilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Oğlakçı Köyü & Mahallesinden Halil ERKAFA’nın eşi Halime ERKAFA vefat etmiştir. 09 Mayıs 2016 Pazartesi günü Oğlakçı Mahallesinde kılınacak öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Babadat Köyü & Mahallesinden Nuri ÖZDAĞ vefat etti. Cenazesi 09 Mayıs 2016 Pazartesi günü Babadat Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabırlar dileriz.

2016 NİSAN AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
İlçemiz Sakinlerinden Asker Oğullarından Merhum Ömer ve Münevver Anık’ ın oğlu, Vergi Dairesinden Emekli BURHAN ANIK Vefat etti. Cenazesi 24 Nisan 2016 Pazar günü İkindi namazını müteakip Ulu Camiide kılınacak Cenaze namazının ardından Yenice Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’dan rahmet kederli Ailesi ve Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eski Şoförlerden Kıçıman Mustafa Koyuncu’nun eşi, Şenol ve Ahmet Koyuncu’nun Annesi Zeliha KOYUNCU vefat etti. Cenazesi 20 Nisan 2016 Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Ulu Camiide kılınacak Cenaze namazının ardından Balaban Mezarlığına defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Belediyesinden emekli Zekeriya ÇAL’IN abisi Rahmi ÇAL vefat etti. Cenazesi 18 Nisan 2016 Salı günü Eskişehir Kocatepe Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Karaburhan mahallesinden Emsal KARAGÖZ vefat etmiştir. Cenazesi 18 Nisan 2016 Pazartesi günü Karaburhan mahallesinde kılınacak öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eski Eskişehir Milletvekili M.Sadri YILDIRIM’ın kayın validesi Münevver KAYA vefat etmiştir. Cenazesi 19 Nisan 2016 Salı günü Öğle namazını müteakip Eskişehir Alaattin Camiinde kılınacak öğle namazından sonra Eskişehir’de defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İstiklalbağı Köyünden Çetenin Yaşar AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi 18 Nisan 2016 Pazartesi günü Öğle Namazını müteakip İstiklalbağı Köyünde defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından emekli nüfus memuru İhsan KALAYCI vefat etti. Cenazesi 17 Nisan 2016 Pazar ikindi namazını müteakip Eskişehir Alaattin Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından Terzi Yavuz MUMCU vefat etti. Cenazesi 16 Nisan 2016 Cumartesi Öğle namazını müteakip Eskişehir Vişnelik Mahallesi Sami Ramazanoğlu Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Dümrek eski Belediye Başkanı Mehmet ERGÜN’ün annesi Pempe ERGÜN vefat etmiştir. Cenazesi 11 Nisan 2016 Pazartesi günü Dümrek Kasabasında kılınacak öğle namazına müteakip defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Aşağı Kepen Köyünden Rahmetli İbrahim Sezgin’in eşi Kadriye SEZGİN vefat etmiştir. Cenazesi 10 Nisan 2016 Pazar günü Öğle Namazını müteakip Aşağı Kepen Köyünde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Yahşihan Yaylası, Askeroğulları ailesinden Merhum Osman EROĞLU nun eşi Hayriye EROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 08 Nisan 2016 Cuma namazını müteakip Ulu Camiide kılınacak Cenaze Namazının ardından Yenice mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Bahri HALKÖVER vefat etmiştir. Cenazesi 07 Nisan 2016 Perşembe günü ikindi namazına müteakip Eskişehir M.Sami Ramazanoğlu Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemize bağlı Bahçecik Mahallesinden Nail FUÇUCU vefat etmiştir. Cenazesi 04 Nisan 2016 Pazartesi Bahçecik Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Kınık Mahallesinden Osman KAYA vefat etmiştir. Cenazesi 03 Nisan 2016 Pazar günü ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Esnaflarından Bakkal Necmettin AKGÖZLÜ vefat etti. Cenazesi 03 Nisan 2016 Pazar Öğle namazını müteakip Ulu Camiide kılınacak Cenaze Namazının ardından defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Çaykoz Mahallesinden Muzaffer AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi 01 Nisan 2016 Cuma günü Çaykoz Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

2016 MART AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
Oğlakcı Köyünden Ali KOCAAYVAZ vefat etti. Cenazesi 30 Mart 2016 Çarşamba günü Öğle Namazını müteakip Oğlakcı Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz sakinlerinden Rahmetli Fırıncı Maniklerin İhsan Sığın’ın oğlu Asb. Bşç. H. Mehmet SIĞIN kalp krizi sonucu vefat etti. Cenazesi 28 Mart 2016 Pazartesi günü Öğle Namazını müteakip Ulu Camiide kılınacak cenaze namazının ardından Yenice Mahalle Mezarlığına defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Hüdavendigar (Koçcağız Köyü) mahallesi sakinlerinden (Taksici Boşnak) İbrahim BOSNA vefat etmiştir. Cenazesi 18 Mart 2016 Cuma namazını müteakip Hüdavendigar Köyünde defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından, Tuhafiyeciler Odası Bşk. hemşehrimiz Ali Sefa ŞEN’in kayın babası Osman ÇETİNTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi 18 Mart 2016 Cuma namazını müteakip Eskişehir Alaattin Cami’nden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Emekli Öğretmen Nevzat DUMAN vefat etmiştir. Cenazesi 18 Mart 2016 Cuma günü Eskişehir Bedrettin Cami’nden ikindi namazını müteakip kaldırılıp Asri mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eski Şöförlerden Zeki AKBAŞ Vefat etti. Cenazesi 16 Mart 2016 Çarşamba günü Kurtşeyh (Yukarı Ada) Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Memik Köyü sakinlerinden Merhum Osman Güngör’ ün eşi Münevver GÜNGÖR vefat etti. Cenazesi 15 Mart 2016 Salı günü Memik mahallesinde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşraflarından Yemenici Dayı Hüsamettin ERŞAHAN vefat etmiştir. Cenazesi 14 Mart 2016 Pazartesi günü Ulu Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip Balaban mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Memik Köyü sakinlerinden Ali rıza oğlu Almanya’ da yaşayan Süleyman Çelik eşi Hatice ÇELİK 12 Mart 2016 tarihinde vefat etmiştir. Cenazesi Almanya’dan gelecek olup 15 Mart 2016 Salı günü Memik mahallesinde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Yavuz ERDOĞDU vefat etmiştir. Cenazesi 10 Mart 2016 Perşembe günü Eskişehir Tabakhane Cami’nde kılınacak ikindi namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşraflarından İbrahim KÖK’ün oğlu Köfteci Yusuf KÖK vefat etmiştir. Cenazesi 08 Mart 2016 Salı günü İbikseydi Mahallesinde kılınacak öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Özdemir, Mustafa ve Özkan Arıkayanın babaları İhsan ARIKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 08 Mart 2016 Salı günü öğle namazında 75.yıl mah. (Sultandere) Merkez caminden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Rahmetli Ethem Süngü’nün eşi, Ahmet Süngü’nün annesi Melahat SÜNGÜ vefat etmiştir. Cenazesi 07 Mart 2016 Pazartesi ikindi namazında Sivrihisar Ulu camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Bos-Der Başkanı Suat Erbay ın kayın validesi, Eskişehir de ikamet eden Tatar Hüseyin in hanımı vefat etti. Cenazesi 06 Mart 2016 Pazar öğle namazına müteakip Günyüzü Çardaközu Köyünde defin edildi. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Elcik Köyünden Alaaddin İLGÖR (Çakırların Alaaddin) vefat etmiştir. Cenazesi 06 Mart 2016 Pazar günü Huzur Mahallesi, Huzur Camisinden Öğle Namazını takiben Seyitgazi (Asri) mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Eski Ulu Camii İmamlarından Mustafa DEMİRKAYA’nın babası, Sanayi esnaflarından Ramazan ARDIÇ’ın kayınpederi Mehmet Ali DEMİRKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 04 Mart 2016 Cuma günü Günyüzü Yağrı Mahallesinde kılınacak Cuma namazını müteakip defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Aşağı Kepen Köyünden Raşit ve Ömer Bozoklu’nun Babası Ahmet Hulusi BOZOKLU vefat etti. Cenazesi 03 Mart 2016 Perşembe öğle namazını müteakip Aşağı Kepen Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Karaburhan Mahallesinden Yavuz, Kamil ve Beytullah KARACA’nın anneleri Kezban KARACA vefat etmiştir. Cenazesi 02 Mart 2016 Çarşamba günü Karaburhan mahallesinde kılınacak ikindi namazını müteakip defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Babadat mahallesinden Şükrü TEKİN’in eşi Maksude TEKİN vefat etmiştir. Cenazesi 02 Mart 2016 Çarşamba günü öğle namazını müteakip Babadat mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Memik Köyünden Rahmetli Zeynel Öz’ün eşi, İbrahim ve İsmail Öz’ün Annesi, Postanede çalışan Mustafa Tüzün’ün kayınvalidesi Emine ÖZ vefat etti. Cenazesi 02 Mart 2016 Çarşamba günü öğle namazına müteakip Memik Köyünde defin edilecektir. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

2016 ŞUBAT AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Hasan KÖSEOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 28 Şubat 2016 öğle namazında Eskişehir Erenköy Merkez Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Avukat Hamdi Başayvazın eşi Nevin BAŞAYVAZ vefat etmiştir. Cenazesi 27 Şubat 2016 Cumartesi ikindi namazında Sivrihisar Ulu Camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Memik Köyü sakinlerinden Cevdet ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi 20 Şubat 2016 Cumartesi günü İkindi Namazını müteakip Memik Köyünde defin edilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz.

TAZİYE
Nasrettin Hoca Mahallesinden merhum Mehmet TONBAK oğlu Emekli öğretmen Yusuf TONBAK vefat etmiştir. Cenazesi 17.02.2016 Çarşamba günü Nasrettin Hoca Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Yenice Mahallesinden Hüseyin ÇINAR vefat etti. Cenazesi 15.02.2016 Pazartesi günü Koçaş Köyünde kılınacak öğle namazını müteakip Koçaş Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Demirci Köyünden İbrahim TURAN (İboş Emmi) vefat etti. Cenazesi 15.02.2016 Pazartesi günü Öğle Namazını Müteakip Demirci Köyünde defin edilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İstiklalbağı Mahallesinden Muzaffer ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi 12 Şubat 2016 Cuma namazını müteakip İstiklalbağı Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Terzi İsmail DANIŞ vefat etmiştir. Cenazesi 10 Şubat 2016 Çarşamba günü ikindi namazını müteakip Sivrihisar Ulu Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İstiklalbağı Mahallesi’nden (Nizamlarda çalışan) Alaattin YUDAR’ın annesi “Emine YUDAR” vefat etmiştir. Cenazesi 09 Şubat 2016 Salı günü İstiklalbağı Mahallesinde öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İstiklalbağı Mahallesinden Merhum Hacı Hüseyin Tekinkoca’ nın eşi Zale TEKİNKOCA vefat etmiştir. Cenazesi 07 Şubat 2016 Pazar günü İstiklalbağı Mahallesinde öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Karacaören Mahallesinden Erol YÖRÜ’nün oğlu, ARDA YÖRÜ vefat etti. Cenazesi 05 Şubat 2016 Cuma namazını müteakip Karacaören Mahallesinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Osmangazi Üniversitesi hastanesinden emekli ve uzun zamandır kanser tedavisi gören Sivrihisarlı hemşehrimiz Sebahattin DEMİRKAYA vefat etmiştir. Cenazesi 04 Şubat 2016 Perşembe günü ikindi namazını müteakip Eskişehir söğütönü (toki) Yavuz Sultan Selim Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Dr. İlker Aral’ın Babası Naci ARAL vefat etmiştir. Cenazesi 04 Şubat 2016 Perşembe günü öğle namazını müteakip Eskişehir M.Sami Ramazanoğlu Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Babadat Mahallesinden Halil ÜNLÜER vefat etmiştir. Cenazesi 04 Şubat 2016 Perşembe günü Babadat Mahallesinde öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Aşağıkepen Mahallesinden merhum Mustafa Kemal AKAY’ın eşi, merhum Ahmet AKAY ve Yılmaz AKAY’ın anneleri, Taner ÇELİK’in kayınvalidesi “Şen AKAY” vefat etmiştir. Cenazesi 03 Şubat 2016 Çarşamba günü Aşağıkepen Mahallesinde öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İstiklalbağı Mahallesinden merhum Habib YUDAR’ın eşi “Endam YUDAR” vefat etmiştir. Cenazesi 02 Şubat 2016 Salı günü İstiklalbağı Mahallesinde öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz Babadat Mahallesinden Ankara’ da İkamet eden ve uzun süredir Tedavi gören 1966 doğumlu Dündar ERSALMAN vefat etmiştir. Cenazesi 02 Şubat 2016 Salı günü Babadat Köyünde öğle namazını müteakip defin edilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

2016 OCAK AYINDA VEFAT EDENLER

TAZİYE
İlçemiz Böğürtlen Köyünden emekli öğretmen Turgay – Tuncay ve Tuncer ARIN’ın babası Ali İhsan ARIN vefat etti. Cenazesi İzmir, Karşıyaka- Bahçeli Evler Gülbahçe Camiinden 31 Ocak 2016 tarihinde İkindi Namazından sonra Doğan Çay mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemize bağlı Mülk Köyünden Cafer GÜREL vefat etti.Cenazesi 27 Ocak 2016 Çarşamba günü Mülk Köyünde kılınacak öğle namazına müteakip defin edilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İstiklalbağı Köyü & Mahallesinden Rasim SARICA vefat etti. Cenazesi 27 Ocak 2016 Çarşamba günü öğle namazını müteakip İstiklalbağı Köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Ercan ŞAHİNBAŞ’ın babası, Adnan KAPUCU ve Murat SAKARYA’nın kayınbabası Askerlik şubesinden emekli “Orhan ŞAHİNBAŞ” vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ocak 2016 Pazartesi günü Eskişehir Sami Ramazan oğlu Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Emekli Öğretmen Gürkan IŞIK’ın babası Sivrihisar’da öğretmenlik yapmış olan Em. Öğretmen Ali IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi 17 Ocak 2016 Pazar günü Balıkesir’de defnedilmiştir.  Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Coşkun ve Bülent KAŞIKCI’nın babası Bekir KALIR’ın kayın babası Hüseyin KAŞIKCI vefat etmiştir Cenazesi 16 Ocak 2016 Cumartesi öğle namazında Ulu caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Bekir ALKAN vefat etmiştir. Cenazesi 16 Ocak 2015 Cumartesi günü ikindi namazını müteakip Alaattin Camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Hemşehrimiz Yaşar Duygulu ve Yüksel DUYGULU’nun anneleri “Emine DUYGULU” vefat etmiştir. Cenazesi 13 Ocak 2015 Çarşamba günü Ulu Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip Balaban mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Bülent ve Levent GÖKDEMİR’in Babaları Ömer GÖKDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 07 Ocak 2016 Perşembe günü ikindi namazını müteakip Sivrihisar Ulucamiinden kaldırılacaktır. Merhuma ALLAH’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Merhum Hasan ve Aliye Keskiner’in oğulları, Metin Yüzügüllü’nün kayınbıraderi, emekli astsubay Nebi Namık KESKİNER hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 07 Ocak 2016 perşembe günü Sivrihisar ulu camide ikindi namazını mutakip, balaban mezarlığına defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Hırdavatcı Ali ERSÖZ ve Cemalettin ERSÖZ’ün anneleri Satı ERSÖZ vefat etmiştir. Cenazesi 05 Ocak 2015 Salı günü Karacakaya Mahallesinde kılınacak ikindi namazını müteakip defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
İlçemiz eşraflarından Mesut ÖZGÜNEŞ’in kayınvalidesi Nuriye NOGAN vefat etmiştir. Cenazesi 05 Ocak 2015 Salı günü Yunusemre İlçesi Yayla Mahallesinde kılınacak öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar eşrafından Mehmet KESKİNER’in kızı Nezihat KESKİNER vefat etmiştir. Cenazesi 05 Ocak 2015 Salı günü öğle namazını müteakip Ulucamiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Sivrihisarlı hemşehrimiz Emekli Hava Pilot Korgeneral İsmet Çağlar, 2 Ocak 2016’da vefat etti. 1950’de Harp Okulu’nu bitiren Çağlar, emekli olduktan sonra Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nda genel müdürlük yapmıştı. Cenazesi 4 Ocak 2016 Üsküdar Selimiye Camii’nde kılınacak ikinci namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Merhuma ALLAH’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

TAZİYE
Sivrihisar Elcik Köy-Mahallesinden Yılmaz GÜNGÖR vefat etmiştir. Cenazesi 02 Ocak 2016 Öğle namazını müteakip Elcik Köy-Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, aile efradına sabır ve başsağlığı dileriz.

* * *

2016 yılı ölüm haberleri

Yorum Yaz

Yorum göndermek için buraya tıklayın

dizi
logo
sivrihisar sehrengizi 1 - 2016 Yılı Sivrihisar Vefat Duyuruları